5 گام رسیدن به هدف

– یک دفترچه یادداشت کوچک تهیه کنید و ده تا پانزده هدفی را که دوست دارید در زندگی به آنها برسید در آن یاد داشت کنید.

– هدف های خود را به صورت مثبت با فعل زمان حال و کاملا شخصی در کاغذهای یاداشت (مثلا ۷در ۱۲) یادداشت کنید. یادتان باشد که همیشه آنها را همراه داشته باشید. ذهن نیمه هوشیار شما فقط با عبارات مثبت که با فعل زمان حال نوشته شده اند فعال می شود. بنابراین هدف هایتان را طوری یادداشت کنید که انگار همین حالا به آنها رسیده اید. به جای نوشتن «من در دوازده ماه آینده پنجاه هزار درآمد خواهم داشت» باید بنویسید: « من سالی پنجاه هزار دلار درآمد دارم»

– هر شب قبل از اینکه بخوابید زندگی خود را در شرایطی مرور کنید که انگار به هدفهایتان رسیده اید.

– به سه راه و پیشنهادی که باعث رسیدن سریع شما به هدفتان می شود فکر کنید. همیشه به راه های خاصی فکر کنید که می توانید در این راه انجام دهید.

– خودتان را موظف کنید که هر روز هدف هایتان را بازنویسی کنید، البته بدون اینکه سراغ نوشته های روزهای قبل بروید. اینکار را آنقدر ادامه دهید تا مطمئن شوید که رسیدن به هدف قطعی است.

نویسنده: برایان تریسی

منبع: خبرنامه ای تی مارکت

خبرنامه بازار عمده فروشی ایران هدف ,– ,راه ,های ,یادداشت ,رسیده ,کنید که ,رسیدن به ,به هدف ,هدف هایتان ,خود رامنبع

پخش پوشک مای بیبی زیر قیمت بازار

پخش پوشک مولفیکس زیر قیمت بازار

منتورینگ چیست؟

قوانین سرمایه گذاری روی ایده های خوب

پرورش اهداف

5 گام رسیدن به هدف

حرفه ای بازاریابی کنید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

date-products شب قیمت خرید پاکت جاروبرقی شرکت باربری حمل اثاثیه منزل دراصفهان بهترین سایت پرشین دانلود | دانلود اهنگ های جدید |دانلود فیلم خارجی talash تازه های وب سایت پرشین2 موزیک پرینت و فتوکپی ارزان اطلس