حرفه ای بازاریابی کنید

– زمانی در تهران خودم بطور مستقیم مشغول بازاریابی بودم. یک نمونه از محصول دستم بود و اوایل فقط نمونه محصول رو می بردم داخل فروشگاه ها و سعی می کردم سفارش بگیرم. فروشگاه ها چندتا در میان سفارش می دادند. بعد با خودم گفتم باید حرفه ای تر به نظر برسم. رفتم از ی لوازم التحریری صفحه چوبی که بالای آن گیره برای نگه داشتن کاغذ داره خریدم. چند تا برگه آچار روی اون قرار دادم و جدولی هم درست کردم و نام فروشگاه و مقدار سفارشات و روی اون نوشتم. بعد از اون وقتی وارد فروشگاهی می شدم این تخته نازک چوبی رو که درواقع برای نوشتن از اون استفاده می کردم همراه خودم می بردم و با استیل خاصی به مشتری خودم و محصولم رو معرفی می کردم. این طوری خیلی حرفه ای تر به نظر می رسیدم خصوصا وقتی صاحب فروشگاهی می دید که دیگر فروشگاه ها هم سفارش داده اند اونا هم فکر می کردن من ی تولیدکننده یا مأمور بازاریاب یک شرکت معتبر هستم. با همین کار ساده بازدهی کارم بمراتب بالاتر رفت.

– دو جوان بازاریاب رو می شناسم که در شرکتی کار ویزیتوری را انجام می دادند. اینها دیگه می خواستن از شرکت بیان بیرون اما نمی دونستن چی کار باید بکنن. یکی از نزدیکان بنده که در کار موادغذایی بود به این دو جوان پیشنهادی داد و اونا هم روی هوا زدن. پیشنهاد چی بود؟ فروش بسته بندی شده یک محصول خاص.

اونا رفتن بدنبال طرح بسته بندیشون و کارهای لازم رو انجام دادن. نزدیک دو ماه نام تجاری، لوگو، طراحی و چاپ کاتالوگ و … رو با سرمایه کمی که داشتن انجام دادن. بعد مثل حرفه ای ها شروع کردن به بازاریابی. هر فروشگاهی می رفتن صاحب فروشگاه فکر می کرد اینا ی شرکت بزرگن که محصولاتشون رو روی کاتالوگ نشون می دن و بعد سفارش می گیرن. همین کار بعلاوه قیمت مناسبشون باعث شد فروش انفجاری داشته باشن. به نقل از نزدیکان خودم که او هم بازاریاب بود می گفت که توی هر فروشگاهی می رفتم محصولات اونا رو می دیدم.

نتیجه گیری:

مطالبی که عرض کردم در دسته بندی های دیگری مثل بازاریابی عصبی نیز می گنجد و می توان نتیجه گیری های دیگه ای هم کرد که البته با هم منافاتی ندارند. اینکه دسته فاکتور یا برگه سفارشات و بطور کلی لوازم فروش توی دستمون باشه و آماده تر برای بازاریابی و فروش به سمت مشتریان بالقوه قدم برداریم قطعا به فروش بیشتر کمک می کنه. فروش هم که بیشتر بشه انگیزه برای کار بیشتر می شه.بنابراین حرفه ای بازاریابی کنید تا بیشتر بفروشید.

خبرنامه ای تی مارکت

خبرنامه بازار عمده فروشی ایران ای ,رو ,هم ,بازاریابی ,کار ,حرفه ,حرفه ای ,فروشگاهی می ,می کردم ,فروشگاه ها ,بازاریابی کنیدمنبع

پخش پوشک مای بیبی زیر قیمت بازار

پخش پوشک مولفیکس زیر قیمت بازار

منتورینگ چیست؟

قوانین سرمایه گذاری روی ایده های خوب

پرورش اهداف

5 گام رسیدن به هدف

حرفه ای بازاریابی کنید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مینی بیا برا خرید هر چی بخوای وبلاگ طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد ستاک فناوری ویرا تخفیف ویژه فقط برای امروز خدمات تابلو سازی با کیفیت زالو دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. ســـرقــــــت بزرگ اتـــــــومــــوبیــــــل